Смартфон Samsung Galaxy M14 64 ГБ / 4 ГБ
Видео 10Фото 28 |
Samsung Galaxy M14 64 ГБ / 4 ГБ
Экран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 90 Гц
Память:64 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 4 ГБ
Процессор:Exynos 1330
Камера:3 модуля, 50 МП, макро
Аккумулятор:6000 мАч
Вес:206 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Samsung Galaxy M14 64 ГБ / 4 ГБ
Все цены 72 →Samsung Galaxy M14 Темно-синій SM-M146BDBUSEK | 7 199 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 5G SM-M146 64Gb Dark Blue SM-M146BDBUSEK | 6 399 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 5G 4/64GB Silver (SM-M146BZSUSEK) SM-M146BZSUS | 5 569 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 LTE 4/64Gb Blue (SM-M146BZBUSEK) SM-M146BZBUSE | 5 799 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 4/64GB Blue (SM-M146BZBUSEK) SM-M146BZBUSEK | 5 489 грн. |
eще 20 предложений
Добра автономність Через 3 місяці використання зламався дисплей і перестав включатись телефон |
Телефон samsung galaxy m14 5g , а точніше (sm146) на 64гб. купувався декілька місяців тому. За час використання сильних нарікань на будь-яку систему в телефоні немає. Після старого редмі телефон виглядає супер , камери фотографують норм, процесор за такий прайс дуже класний, вистачає на повсякденне користування "за глаза" .Приємно здивувала автономність, бо вистачає на цілий день активного користування в соц. мережах , ютуб ,тощо. Зате екран не дуже сподобався , трохи темнуватий і на малій яскравості екрану сильно втомлюються очі. Порадувало що присутні 90 Гц , так телефон працює дуже плавно порівнюючи з Galaxy A14 . В цілому телефон класний , потужний і збалансований за таку ціну як кажуть "гріх не взяти" автономність, потужність, ціна. екран посередній, немає блоку зарядки в комплекті. Іван: пользуюсь Samsung Galaxy M14 64GB несколько месяцев |
"зіпсувався" на другий день після покупки. Листала короткі відео в ютуб і... більша половина екрану стала як в густому тумані, і вертикальні рисочки. розчарувалася що і міняти не хочеться на аналогічний. Є думка що виставили на продаж весь неліквід під "чорну" п'ятницю. З першого включення дивним було, що зарядка батареї 58% які переваги - якщо зламався зламався Оксана Поліщук: пользуюсь Samsung Galaxy M14 128GB/4GB менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Samsung Galaxy M14
Цены на Samsung Galaxy M14 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M14 64 ГБ / 4 ГБ | от 5 405 грн. | 72 предложения | ||
Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 4 ГБ | от 5 999 грн. | 96 предложений | ||
Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 6 ГБ | от 7 471 грн. | 18 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →