Смартфон Samsung Galaxy A35 256 ГБ / 8 ГБ
Видео 4Фото 26 |
Samsung Galaxy A35 256 ГБ / 8 ГБ
Экран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 120 Гц
Память:256 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Exynos 1380
Камера:3 модуля, 50 МП, + 8 МП, макро
Видео:4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:209 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Samsung Galaxy A35 256 ГБ / 8 ГБ
Все цены 142 →Смартфон Samsung Galaxy A35 5G SM-A356 256GB Dark Blue SM-A356BZKGEUCПреміальний дизайн Чіткі, яскраві фото та відео Перероблений дисплей Сховище Samsung Knox Официальный партнер Samsung Samsung Experience Store (Киев) Гарантия: 24 мес. от производителя Пожаловаться | 15 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A35 5G 8/256Gb Awesome Lemon (SM-A356BZYGEUC) SM-AСмартфон Samsung Galaxy A35 5G 8/256Gb Awesome Lemon (SM-A356BZYGEUC Fopi.uaС нами 4 года (Одесса) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | 15 599 грн. |
Samsung Galaxy A35 5G 8/256GB Lemon (SM-A356BZYGEUC) | 15 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A35 SM-A356 8/256GB Dual Sim Light Blue (SM-A356BLА це круто! Культовий дизайн Galaxy A35 5G – це неймовірне поєднання простоти й вишуканості. Лінійне розташування камери, еле... ещегантна скляна задня панель і пласка бічна рамка надають девайсу елегантного зовнішнього вигляду та забезпечують зручність використання. Розкішні трендові кольори Підкресліть унікальний стиль чотирма трендовими кольорами. Крижаний блакитний, бузковий, лимонний та темно-синій – який оберете ви? Краса криється в деталях Знімайте чудові фото на ширококутну камеру з високою роздільною здатністю 50 МП. Яскраві кольори та деталізація дозволяють робити приголомшливі світлини, якими варто поділитися. Якісні фото навіть у темряві Отримайте справжнє задоволення від нічної зйомки! Galaxy A35 5G оснащений покращеними процесором і сенсором, що роблять фотографії чіткими та яскравими навіть у темряві. Від нічних пейзажів до портретів – такого рівня деталізації ви ще не бачили! Знімайте чіткі та стабільні відео Завдяки Super HDR ви отримаєте насичені кольори, чітке відео та кращу видимість за різних умов освітлення. У поєднанні з OIS і VDIS ваші відео лишатимуться плавними під час зйомки в русі. Легко редагуйте світлини Покращуйте світлини із функцією Пропозиції щодо редагування, яка відкриває такі можливості, як Розмиття фону, Ремастер (покращення), Видалення тіней тощо. Яскравий екран з насиченими кольорами Оцініть приголомшливий 6,6-дюймовий FHD+ Super AMOLED Infinity-O екран із частотою оновлення 120 Гц і яскравістю 1 000 ніт. Система Vision Booster забезпечує кристально чисту видимість на вулиці навіть під прямими сонячними променями. Потужність у ваших руках Відчуйте потужність восьмиядерного процесора! З покращеними графічним (GPU) та нейронним (NPU) процесорами можна без жодних затримок виконувати декілька задач одночасно, грати в ігри та транслювати потокове мовлення. Galaxy A35 5G оснащений збільшеною системою охолодження випарної камери, яка впорається з будь-якими викликами. У вашому розпорядженні внутрішня пам’ять на 128 або 256 ГБ з можливістю розширення до 1 ТБ із картою microSD. Час автономної роботи до двох днів Завжди залишайтесь на зв’язку завдяки довготривалій батареї ємністю 5 000 мА•год (типово) з функцією швидкої зарядки. Захист від проникнення води Смартфон має захист від пилу та води за стандартом IP67. Крім того, екран виготовлений з міцного скла Corning Gorilla Glass Victus+, що дозволить вам ні про що не турбуватись. Захист вашої інформації Samsung Knox Vault, сертифікований за стандартом EAL5+, призначений для захисту конфіденційної інформації, наприклад, PIN-коду, пароля та графічного ключа. Ваші зашифровані дані можна безпечно перенести до Samsung Knox Vault, що повністю ізольований та відокремлений від основної операційної системи. Ваш смартфон під нашим захистом Оновлення ОС і підтримка системи безпеки входять у стандартну комплектацію Galaxy A35 5G. Ви отримаєте до 4 поколінь оновлень ОС і до 5 років оновлень системи безпеки, щоб ваш смартфон та особисті дані були під надійним захистом. Официальный партнер Samsung Click.ua (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | 15 599 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A35 5G 8/256Gb Awesome Lilac (SM-A356BLVGEUC) SM-AА це круто! Культовий дизайн Galaxy A35 5G - це неймовірне поєднання простоти й вишуканості. Лінійне розташування камери, ел... ещеегантна скляна задня панель і пласка бічна рамка надають девайсу елегантного зовнішнього вигляду та забезпечують зручність використання. Розкішні трендові кольори Підкресліть унікальний стиль чотирма трендовими кольорами. Крижаний блакитний, бузковий, Официальный партнер Samsung Moyo.ua (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 15 599 грн. |
eще 20 предложений
Серия Samsung Galaxy A (дизайн)Сравнить в таблице →
от 17 299 грн.
хороший звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1480, камера: 3 модуля, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 213 г, без ЗУ
от 14 399 грн.
хороший звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1380, камера: 3 модуля, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 202 г, без ЗУ
от 14 998 грн.
хороший звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1480, камера: 3 модуля, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 213 г, без ЗУ
от 11 833 грн.
хороший звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, мощный процессор, Exynos 1380, камера: 3 модуля, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 202 г, без ЗУ
от 11 999 грн.
хороший звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1380, камера: 3 модуля, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 202 г, без ЗУ
от 7 099 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модуля, 50 МП, + 5 МП, стабилизация, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 195 г
от 10 850 грн.
хороший звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Dimensity 1080, камера: 3 модуля, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г, без ЗУ
от 9 479 грн.
хороший звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, мощный процессор, Dimensity 1080, камера: 3 модуля, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г, без ЗУ
от 11 660 грн.
хороший звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, мощный процессор, Exynos 1380, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 209 г, без ЗУ
от 13 490 грн.
хороший звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1380, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 209 г, без ЗУ
от 9 900 грн.
хороший звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Dimensity 1080, камера: 3 модуля, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 199 г, без ЗУ
от 7 051 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модуля, 50 МП, + 5 МП, стабилизация, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 195 г
от 5 864 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модуля, 50 МП, + 5 МП, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 200 г, без ЗУ
от 7 770 грн.
хороший звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, мощный процессор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модуля, 48 МП, + 8 МП, стабилизация, Wi-Fi 5, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАч, 186 г
от 12 339 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, мощный процессор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модуля, 108 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАч, 181 г
от 8 699 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, мощный процессор, Exynos 1280, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 197 г
от 6 700 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Snapdragon 730, камера: 4 модуля, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАч, 179 г
от 9 854 грн.
хороший звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1280, камера: 4 модуля, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАч, 189 г, без ЗУ
от 9 999 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1280, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 197 г
от 5 384 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модуля, 50 МП, съемка 4K, стабилизация, Wi-Fi 5, NFC, защита IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 202 г
Видеообзоры
Galaxy A35 — огляд смартфона від Samsung
12 апреля572 просмотра
Samsung Galaxy A35 review
25 марта180 361 просмотр
Огляд смартфона Samsung Galaxy A35 5G - Скляна спинка та захист IP67.
1 апреля5 361 просмотр
Samsung Galaxy A35 vs A55 ✨ Що нового: камера, батарея, дисплей?
8 апреля1 586 просмотров
Как выбрать мобильный телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификации Samsung Galaxy A35
Цены на Samsung Galaxy A35 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A35 128 ГБ / 6 ГБ | от 11 660 грн. | 160 предложений | ||
Samsung Galaxy A35 128 ГБ / 8 ГБ | от 13 550 грн. | 4 предложения | ||
Samsung Galaxy A35 256 ГБ / 8 ГБ | от 13 490 грн. | 142 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 13 550 грн.
хороший звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1380, камера: 3 модуля, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 209 г, без ЗУ
хороший звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, мощный процессор, Exynos 1380, камера: 3 модуля, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 202 г, без ЗУ
хороший звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Exynos 1480, камера: 3 модуля, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, защита IP67, нет 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 213 г, без ЗУ
от 8 999 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Snapdragon 662, камера: 3 модуля, 48 МП, съемка 4K, замедленная съемка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 175 г
от 13 199 грн.
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Dimensity 1080, камера: 3 модуля, 50 МП, съемка 4K, замедленная съемка, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 201 г
от 12 712 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модуля, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабилизация, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАч, 173 г
от 11 689 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модуля, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАч
от 12 039 грн.
хороший звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модуля, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 190 г
от 33 656 грн.
хороший звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗУ 12 ГБ, мощный процессор, Exynos 2400, камера: 3 модуля, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, защита IP68, нет 3.5 мм, зарядка: беспроводная, fast charge, bypass charge, 4900 мАч, 196 г, без ЗУ
от 31 239 грн.
камерофон, хороший звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗУ 12 ГБ, мощный процессор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модуля, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, защита IP68, нет 3.5 мм, зарядка: беспроводная, fast charge, 4610 мАч, 188 г
от 24 679 грн.
камерофон, хороший звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модуля, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, защита IP68, нет 3.5 мм, зарядка: беспроводная, fast charge, bypass charge, 3900 мАч, 167 г, без ЗУ
от 29 184 грн.
камерофон, хороший звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, мощный процессор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модуля, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабилизация, замедленная съемка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, защита IP68, нет 3.5 мм, зарядка: беспроводная, fast charge, bypass charge, 4700 мАч, 195 г, без ЗУ