USB-флешка Kingston DataTraveler Kyson 512 ГБ (DTKN/512)
Видео 3Фото 8 |
Kingston DataTraveler Kyson 512Gb |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kingston DataTraveler Kyson 512 ГБ
Все цены 6 →Kingston DataTraveler Kyson 512GB (DTKN/512GB) | 1 189 грн. |
USB 512G kingston usb3.2 DTKN/512GB Kyson Metal^ | 1 162 грн. |
Kingston DataTraveler Kyson 512GB (DTKN/512GB) DTKN/512GB | 1 449 грн. |
Флеш накопичувач USB 512G kingston usb3.2 DTKN/512GB Kyson Metal (DTKN/512 | 1 213 грн. |
Kingston DTKN/512GB | 1 167 грн. |
Флеш пам'ять USB Kingston DataTraveller Kyson 512GB USB 3.2 Silver (DTKN/5 | 1 429 грн. |
1 2 1 2 |
не раджу, буду здавати та забирати гроші. немає на коробці написано що флешка має об'єм 128 Гб, насправді вона має 115 Гб, де ще 13 Гб ? Золик: пользуюсь Kingston DataTraveler Kyson 128Gb менее месяца |
Корпус накопичувача нагрівається но не дуже сильно, при тестування файлом на 2ГБ (блоками по 4МБ) середня швидкість 47МБ на запис і 228МБ на читання. Досить швидка, компактна Іноді підключається по протоколу usb 2.0 Назар: пользуюсь Kingston DataTraveler Kyson 64Gb более года |
Швидкість запису не 60МБайт/с. Перших приблизно 900МБайт (з файлу обємом 4ГБайт) записує на швидкості 90-115МБайт/с, а інший кусок файлу приблизно 30 МБайт/с.
Знав би, тоді б не купляв. компактна низька швидкість запису 42: |
Показано 3 из 6 отзывов
eще 3 отзыва
Видеообзоры
Модификации Kingston DataTraveler Kyson
Цены на Kingston DataTraveler Kyson |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Kyson 32 ГБ | от 239 грн. | 25 предложений | ||
Kingston DataTraveler Kyson 64 ГБ | от 283 грн. | 28 предложений | ||
Kingston DataTraveler Kyson 128 ГБ | от 409 грн. | 30 предложений | ||
Kingston DataTraveler Kyson 256 ГБ | от 717 грн. | 32 предложения | ||
Kingston DataTraveler Kyson 512 ГБ | от 1 162 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →