Корпус Cooler Master MasterBox 520 Mesh ARGB черный (MB520-KGNN-S00)
Видео 5Фото 9 |
Cooler Master MasterBox 520 Mesh ARGB черный
белый черный
Форм-фактор корпуса:Midi Tower
Размер материнки:E-ATX
Мощность БП:без БП
Внутренних отсеков 3.5":2 шт
Внутренних отсеков 2.5":3 шт
Лицевая панель:USB C, USB 3.1 gen1
Как выбрать корпус для ПКОсновные критерии выбора стильного компьютерного корпуса с хорошей функциональностью и эффективностью
Свети ярко: все что вы хотели знать об RGB-подсветке в ПКРазбираемся, как появилась подсветка в ПК, чем она полезна, и какие системы синхронизации присутствуют на рынке
Все характеристики
Купить Cooler Master MasterBox 520 Mesh ARGB черный
Все цены 11 →Cooler Master MasterBox 520 Mesh Tempered Glass без БЖ (MB520-KGNN-S00) Bl | 6 699 грн. |
Корпус COOLER MASTER ATX W/O PSU MB520-KGNN-S00 | 5 626 грн. |
Cooler Master Cooler Master MasterBox 520 Mesh Black (MB520-KGNN-S00) Cool | 6 699 грн. |
Корпус Cooler Master MasterBox MB520 (MB520-KGNN-S00) MB520-KGNN-S00 | 5 611 грн. |
Cooler Master MB520-KGNN-S00 | 6 699 грн. |
eще 6 предложений
Гарна продуваємість, непогана шумоізоляція, USB-C gen 2, дизайн, зручність в збірці і якість металу в корпусі, 3 3-pin argb вентилятори з можливістю повної зупинки і контролер підсвітки + обертів, швидкоз'ємне бокове вікно з тонованого скла Комплектні вентилятори можуть тріщати на низкьому рівні обертів. Відсутність вентилятору на видув в корпусі за 4+ тис грн, незручність при чистці передньої кришки |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Cooler Master MasterBox 520 Mesh ARGB
Цены на Cooler Master MasterBox 520 Mesh ARGB |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox 520 Mesh ARGB белый | от 4 294 грн. | 2 предложения | ||
Cooler Master MasterBox 520 Mesh ARGB черный | от 5 611 грн. | 11 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не найсучасніший мега-дизайн, але досить симпатично й строго виглядає) Як на мене, без підсвітки навіть краще