USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia Onyx 256 ГБ (DTXON/256GB)
Видео 5Фото 12 |
Kingston DataTraveler Exodia Onyx 256Gb |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kingston 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kingston.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kingston DataTraveler Exodia Onyx 256 ГБ
Все цены 27 →KINGSTON 256GB USB 3.2 Gen1 DT Exodia Onyx (DTXON/256GB) | 749 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Kingston DataTraveler Exodia Onyx (DTXON/256 | 749 грн. |
Flash Drive 256GB Kingston Exodia Onyx USB3.2 (DTXON/256GB) | 699 грн. |
Kingston 256 GB DataTraveler Exodia Onyx USB 3.2 Gen 1 Black (DTXON/256GB) | 657 грн. |
Флеш-пам'ять USB Kingston DT Exodia Onyx 256GB USB 3.2 Black (DTXON/256GB) | 749 грн. |
eще 20 предложений
Дизайн, ціна Через 2 місяці зламалася, ніякі файли не можна було відкрити, видалити і відформатувати теж не виходило |
Швидкість читання Швидкість запису Pierrot: пользуюсь Kingston DataTraveler Exodia Onyx 128Gb менее месяца |
Купляв накопичувач під портативні програми, швидкість запису на уровні usb 2.0, 8,65МБ на запис, і 90МБ на читання що являється нормою для накопичувачів с usb 3.0 Цікавий дизайн. Низька швидкість запису. Назар: пользуюсь Kingston DataTraveler Exodia Onyx 64Gb менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Kingston DataTraveler Exodia Onyx
Цены на Kingston DataTraveler Exodia Onyx |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia Onyx 64 ГБ | от 148 грн. | 24 предложения | ||
Kingston DataTraveler Exodia Onyx 128 ГБ | от 295 грн. | 25 предложений | ||
Kingston DataTraveler Exodia Onyx 256 ГБ | от 606 грн. | 27 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Швидкість запису: 7 МіБ/c
Швидкість читання: 60 МіБ/c
Додав скріншоти з CrystalDiskMark, коли пристрій заповнено.
[Kingston DataTraveler Exodia Onyx 128 ГБ]