Сходи трансформер Krause 120632 360 см
Фото 6 |
Krause 120632 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 120632 360 см
Шарнірна драбина KRAUSE MultiMatic 4x3 ступенів (120632) | 8 880 грн. |
Драбина трансформер KRAUSE Corda MultiMatic 4x3 (085108) | 6 999 грн. |
Драбина шарнірна Krause Corda MultiMatic 4x3 сходинок (085108) | 6 999 грн. |
Шарнірна універсальна драбина KRAUSE Corda MultiMatic (4x3) (085009). | 8 500 грн. |
Драбина-стрем'янка шарнірна Krause MultiMatic 4x3 сходинок (120632) | 8 880 грн. |
Модификації Krause 120632
Ціни на Krause 120632 |
---|---|---|---|---|
Krause 120632 360 см | від 6 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Krause 120649 470 см | від 9 990 грн. | 2 пропозиції | ||
Krause 120731 520 см | від 10 980 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →