Смартфон Motorola Moto G14 128 ГБ / 4 ГБ
Видео 2Фото 15 |
Простая и неприхотливая «рабочая лошадка» с прицелом на повседневное использование без серьёзных нагрузок. В «нутре» устройства установлен восьмиядерный мобильный чипсет Unisoc Tiger T616, дополняемый 4 ГБ оперативной памяти и хранилищем данных на 128 ГБ. В отдельный слот расширения допускается ставить карточки microSD не в ущерб использованию двух «симок». Экран у модели распростёрся по диагонали на 6.5 дюймов, картинка выводится на него в приличном разрешении 2400х1080 пикселей.
А вот частота обновления у дисплея стандартная — 60 Гц. Поверхность экрана прикрывает защитное стекло Panda Glass. Из примечательного Motorola Moto G14 128GB вооружили стереодинамиками с настройкой Dolby Atmos. Также в смартфоне имеется NFC-модуль, есть боковой дактилоскопический сканер и тройная основная фотокамера формата 50 + 2 + 2 МП. Для съёмки автопортретов и видеосвязи здесь задействуется объектив 8 МП селфи-камеры в островной перфорации экрана. Энергетическое ядро аппарата представлено аккумулятором на 5000 мАч с функцией слегка ускоренной проводной зарядки (15 Вт).
Купить Motorola Moto G14 128 ГБ / 4 ГБ
Все цены 82 →Motorola G14 4/128 GB Steel Grey (PAYF0006RS) | 4 499 грн. |
Смартфон Motorola G14 4/128GB Butter Cream (PAYF0028RS) PAYF0028RS | 4 499 грн. |
Смартфон Motorola G14 4/128GB Sky Blue (UA UCRF) | 4 499 грн. |
Motorola Moto G14 4/128GB Dual Sim Sky Blue (PAYF0027RS) payf0027rs | 4 499 грн. |
Смартфон Motorola G14 4/128GB Sky Blue (UA UCRF) | 4 499 грн. |
Телефон за свої гроші норм. Якщо ви в основному використовуєте смартфон для перегляду відео на YouTube та спілкування, то потужності вам вистачить. З іграми він справляється так собі, але це й не дивно, бо процессор тут бюджетний. Проте заряд тримає добре і в мене він аж до ночі живе- ставлю на зарядку тільки коли вже йду спати - хорошо виглядає
- добре тримає заряд - великий дисплей - ціна - ігри тягне так собі
- посередні динаміки |
Рекомендую телефон! Дуже сподобався! Екран, процесор, автономнiсть нема |
Телефон шукав для роботи, обирав між купою варіантів, дивився телефони 2022 року, вирішив узяти щось з новинок з сучасним ПЗ. Вибір прийшов на Moto G14. Вирішив проігнорувати вибір процесора, тому що таку ціну всі телефони пропонують схожі варіанти, які особливо нічим не відрізняються, тим паче телефон суто для месенджерів і тощо. Поки швидкість телефона влаштовує цілком.
Далі. Батарея. Користуюсь телефон 2 місяці. За цей час телефон використовується в якості такого собі навігатора, для телефона. Через AUX в машині включається музика. Використовується передача мобільних даних. Включений навігатор і, відповідно, GPS. Екран на повну яскравість і постійно включений. Заряд тримається з ранку до вечора, додому приїжджаю з близько 20% заряду. На мою думку, це чудовий показник. Ціна. Дуже міцний бюджетник. Не потрібно його купувати для ігор, з іншими задачами має справлятися цілком класно. Екран. Яскравий, але нічого особливого. Камера. Без коментарів, камера доволі погана. Сфоткати документ - підійде. Сфоткати красивий пейзаж чи фото для соцмереж - одразу мінус. Корпус. Дуже стильний і гарний. Приємно тримати в руках. Телефон хочеться використовувати без чохла. 4/5, але з урахуванням того, що порівнюємо телефони низького цінового сегменту. Позмагатись з телефон за 300 доларів Moto точно не в силах, але з повсякденними задачами, використовуючи як другий додатковий телефон цілком підійде. Батарея, дисплей, корпус, ціна, чистий android Камера, повільний в роботі Yevhenii Kulykivskyi: пользуюсь Motorola Moto G14 128GB несколько месяцев |
Модификации Motorola Moto G14
Цены на Motorola Moto G14 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G14 128 ГБ / 4 ГБ | от 4 050 грн. | 82 предложения | ||
Motorola Moto G14 256 ГБ / 8 ГБ | от 4 485 грн. | 49 предложений |