Сходи Itoss 7607 399 см (20970)
Itoss 7607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Itoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Itoss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Itoss 7607 399 см
Усі ціни 7 →Лестница универсальная Itoss 7607 (20970) | 7 205 грн. |
Лестница ITOSS универсальная (3 части) - 7607 (3х7) (20970) 20970 | 8 046 грн. |
Драбина трисекційна розкладна ITOSS 3х7 сходинок (20970) | 10 778 грн. |
Драбина ITOSS універсальна (3 частини) - 7607 (3х7) (20970) 20970 | 8 679 грн. |
ITOSS Драбина ITOSS універсальна (3 частини) - 7607 (3х7) (20970) 20970 | 8 679 грн. |
Драбина універсальна Itoss 7607 3х7 20970 | 8 124 грн. |
Універсальна драбина Itoss 7607 3х7 (20970) | 7 205 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →