Смартфон Xiaomi 14 256 ГБ / 12 ГБ
Видео 6Фото 19 |
Xiaomi 14 256 ГБ / 12 ГБ
256 ГБ / 12 ГБ512 ГБ / 12 ГБ
2023 год14 Seriesкамерофонхороший звук120 ГцNFCбез microSDвлагозащитаfast chargeмощная зарядкабеспроводная зарядкастереоUSB C 3 fastнет 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 7Dolby VisionLTPO
Экран:6.36 ", 2670х1200, 460 ppi, 120 Гц
Память:256 ГБ, ОЗУ 12 ГБ
Процессор:Snapdragon 8 Gen 3
Камера:3 модуля, 50 МП, + 50 МП, и 50 МП
Видео:fullHD 60 к/с, 4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:4610 мАч
Вес:188 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Xiaomi 14 256 ГБ / 12 ГБ
Все цены 37 →Xiaomi 14 12/256GB Black | 38 999 грн. |
Смартфон Xiaomi 14 12/256GB White (Global) | 32 499 грн. |
Смартфон Xiaomi 14 12/256GB Jade Green (Global) | 31 999 грн. |
Xiaomi 14 12/256GB White EU 5106632448orig | 32 319 грн. |
Xiaomi 14 12/256GB Black 5106632800orig | 32 399 грн. |
eще 20 предложений
Купувати цей телефон? А цей бренд xiaomi? однозначно - ТАК. Смартфон чудовий у випадках може бути і мрією, та скажу ще таке він просто найкращий в швидкості передачі даних, а фотографії і відео можуть бути кращі за топових брендів. Продуктивність, фото можливості, ергономіка, передові комунікаційні порти, бездротове заряджання, комплектація так, дисплей, екосистема все безплатно всередині, а саме шрифти теми музика, Автономність, підвисає плавності не завжди вистачає, в кого є можливість додати на самсунг - то раджу обрати - навіть якщо ексінос процесор просто брешуть за нього дуже багато.
Підключення до техніки по бездротовому звязку ну ніяке. (самсунги набагато розумніші від кит) Юрій Кадар: пользуюсь Xiaomi 14 512GB/12GB менее месяца |
Добавить отзыв
15 декабря 2023, 16:24
У цього смартфона є всі бєнди? Band 20 і band 7 є? А укр/рос мова є? #
Мене цікавить які там є бєнди, а також чи є там російська чи українська мова.
Показано 3 из 5 вопросов
eще 2 вопроса
Видеообзоры
Модификации Xiaomi 14
Цены на Xiaomi 14 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 14 256 ГБ / 12 ГБ | от 28 370 грн. | 37 предложений | ||
Xiaomi 14 512 ГБ / 12 ГБ | от 31 239 грн. | 103 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →