Жесткий диск Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 ТБ
Видео 20Фото 6 |
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 ТБ |
|
Защита от падений по стандарту MIL-STD-810G 516.6. Поддержка AES-шифрования при помощи комплектного ПО.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Transcend 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Transcend.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 ТБ
Все цены 140 →Накопичувач зовнiшнiй HDD 2.5" USB 1.0TB Transcend StoreJet 25M3 Military | 2 679 грн. |
Жорсткий диск TRANSCEND StoreJet 2.5 USB 3.1 25M3 1TB Iron Gray (TS1TSJ25M | 2 949 грн. |
Жесткий диск Transcend StoreJet 25M3 1.0TB Iron Gray Slim (TS1TSJ25M3S) TS | 2 748 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 1TB (TS1TSJ25M3G) Military | 2 699 грн. |
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1 TB (TS1TSJ25M3S) | 3 126 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
Отзывы 102 | 17 7 19 47 |
Гарний жорсткий диск за нормальною ціною - Надійність (після більше ніж 2 років, ніяких нарікань на роботу немає);
- Ударостійкий корпус (що не завадить HDD); - Гарна швидкість передачі даних. - Достатньо чутливий (варто трохи здвинути підключений диск, як він може від'єднатися);
- Оскільки це HDD, а не SSD, то при роботі він достатньо шумний. Vitalii Fedorenko: пользуюсь Transcend TS1TSJ25M3G более года |
пользуюсь полгода, упавши раз с 3 со стола не подал никаких признаков повреждений.Тихий, Быстрый,Надежный Ударостойкость,Скорость Нема Xilivir: пользуюсь Transcend TS1TSJ25M3G несколько месяцев |
Рятує при монтажі та збереженні великого і важкого обсягу графічних матеріалів. Швидкість передачі даних непогана для покоління USB >3. Корпус на ударостійкість не перевірявся, але тактильні відчуття приємні і зроблено якісно. + Стабільне виконання функцій прямого призначення + заявлена ударостійкість і приємний на дотик - не виявлено luriosity.tech: пользуюсь Transcend TS2TSJ25M3G несколько месяцев |
Показано 3 из 102 отзывов
eще 10 отзывов
Модификации Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G
Цены на Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 ТБ | от 2 641 грн. | 143 предложения | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 ТБ | от 3 365 грн. | 144 предложения | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 ТБ | от 5 077 грн. | 68 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →