Мышка
Logitech M110 Silent
Видео 6Фото 7 |
Logitech M110 Silent |
|
Фирменные технологии в мире компьютерных мышейКакие технологии бывают в мышках и что за преимущества они дают в тех или иных задачах
Как выбрать мышку для игр, офисных задач и творческой работыРазбираемся с тонкостями рынка компьютерных мышек и выбираем подходящие варианты для вас
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Logitech 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Logitech.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Logitech M110 Silent
Все цены 104 →Миша Logitech M110 Silent Blue (910-005488) | 669 грн. |
Миша Logitech M110 Silent Blue (910-005488, 910-006758) | 823 грн. |
Мишка Logitech M110 Silent (910-005489) Red | 628 грн. |
Мышка Logitech M110 Silent USB Red (910-006759) 910-006759 | 614 грн. |
Мышь Logitech M110 Silent (910-005489) Red | 601 грн. |
eще 20 предложений
Дійсно тиха мишка. Тому і придбав. Все гарно, але коліщатко зроблене з твердого пластику, а було б набагато краще з прогумованого матеріалу. Тихий звук кнопок. Матеріал коліщатка. Роман: пользуюсь Logitech M110 Silent более года |
Дуже зручна мишка з приємним стриманим дизайном (мені дісталася модифікація у сірому кольорі з темно-синьою окантовкою). Кнопки дійсно тихі, але лише за умови обережного натискання (яке, до речі, дуже м'яке та водночас чутливе); якщо ж натискати на кнопки миші так, як зазвичай, то рівень шуму від кнопок не відрізняється від звичайних дешевих мишок. Проте окремої уваги варте колесо прокрутки: воно крутиться не лише беззвучно, а ще й надзвичайно м'яко та має приємну на дотик поверхню. Висока чутливість та точність, тиха робота, приємний дизайн, низька ціна Відсутні Виталий Цимух: пользуюсь Logitech M110 Silent несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →