Планшет
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ / LTE
Видео 7Фото 9 |
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ / LTE
Система:Android 12
Диагональ дисплея:10.61 "
Разрешение:2000х1200 пикс
Память:64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ
Процессор:Snapdragon 680 4G
Камера:8 МП
Селфи камера:8 МП
Емкость батареи:7700 мАч
Материал корпуса:пластик
Вес:465 г
Все характеристики
Характеристики Tab M10 Plus 3rd Gen 64GB LTE
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lenovo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ / LTE
Все цены 9 →Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/64GB LTE Storm Grey (ZAAN0011UA) | 13 166 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3 Gen) LTE TB128XU 4/64GB Storm Grey (ZAAN001 | 7 499 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus G3 10,61" 4/64GB Lte Szary (ZAAN0128PL) | 10 947 грн. |
Lenovo Tab M10 Plus G3 10,61" 4/64GB Lte Szary (ZAAN0128PL) | 10 680 грн. |
Lenovo Tab M10 Plus G3 10,61" 4/64GB Lte Szary (ZAAN0128PL) | 10 947 грн. |
eще 4 предложения
Написано, що підтримує роботу з картами пам’яті до 1Tb - поставив карту на 256гб - вона працює лише в режимі переносу данних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам’яті 64гб - та ж біда, працює лише в режимі передачі данних... Маючи внутрішню пам’ять в 64ГБ і встановивши декілька ігор планшет пам’ять свою забив і на тому все.... Непотріб топ за свої гроші Написано, що підтримує роботу з картами пам’яті до 1Tb - поставив карту на 256гб - вона працює лише в режимі переносу данних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам’яті 64гб - та ж біда, працює лише в режимі передачі данних... Маючи внутрішню пам’ять в 64ГБ і встановивши декілька ігор планшет пам’ять свою забив і на тому все.... Непотріб Комментарии 2
Для того, щоб пристрій розпізнав весь об'єм карти пам'яті, перевірте яка файлова система на карті пам'яті (необхідний формат – exFAT). Карти пам'яті працюють набагато повільніше, ніж внутрішня пам'ять і тим паче оперативна пам'ять, тому далеко не кожний додаток або гру можна встановити на карту пам'яті
Відповідь LENOVO на звернення до сервісного центру - Данна модель не підтримує розширення пам’яті планшету за допомогою SD-карт - це особливість данної моделі... Планшет бачить карту пам’яті лише в режимі передачі данних, як внутрішню пам’ять SDкарту вибрати НЕ МОЖНА!!! |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen
Цены на Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ | от 6 278 грн. | 10 предложений | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ / LTE | от 7 499 грн. | 9 предложений | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / 4 ГБ | от 6 400 грн. | 82 предложения | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE | от 6 999 грн. | 26 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →