Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE
Видео 7Фото 9 |
Большой мультимедийный планшет с ультратонким корпусом, емким аккумулятором и расширенным набором коммуникационных модулей, благодаря которым пользователь может практически всегда оставаться на связи. Модель представлена на рынке в 2022 году и позиционируется производителем в средний ценовой сегмент. Может послужить хорошим приобретением как в качестве домашнего мультимедийного девайса для просмотра фильмов и видео, серфинга в интернете, чтения, общения по видеосвязи и периодических игр, так и в качестве устройства для работы или обучения.
Одна из ключевых особенностей планшета Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen — большой 10,61-дюймовый экран с IPS-матрицей, разрешением 2000х1200 и плотностью пикселей на уровне 213 ppi. При этом дисплей получил сертификат TÜV Rheinland, что подтверждает его комфортность для глаз. Если заглянуть «под капот» этого девайса, то в основе аппаратной части находится 8-ядерный Snapdragon 680 4G и видеочип Adreno 610. Объем оперативной памяти составляет 4 ГБ, а постоянной — 128 ГБ, которые к тому же можно расширить еще на 1024 ГБ за счет подключения внешней карты памяти.
|
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lenovo.
Купить Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE
Все цены 26 →Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128GB LTE Storm Grey (ZAAN0015UA) | 9 254 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB128XU 4/128 LTE (ZAAN0015UA) Storm | 8 499 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128 LTE Storm Grey ZAAN0015UA | 8 499 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB128XU 4/128GB 4G Storm Grey (ZAAN0 | 8 499 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus Gen 3 4/128GB LTE Storm Grey (ZAAN0015UA) UA-U | 7 949 грн. |
Написано, що підтримує роботу з картами пам’яті до 1Tb - поставив карту на 256гб - вона працює лише в режимі переносу данних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам’яті 64гб - та ж біда, працює лише в режимі передачі данних... Маючи внутрішню пам’ять в 64ГБ і встановивши декілька ігор планшет пам’ять свою забив і на тому все.... Непотріб топ за свої гроші Написано, що підтримує роботу з картами пам’яті до 1Tb - поставив карту на 256гб - вона працює лише в режимі переносу данних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам’яті 64гб - та ж біда, працює лише в режимі передачі данних... Маючи внутрішню пам’ять в 64ГБ і встановивши декілька ігор планшет пам’ять свою забив і на тому все.... Непотріб Комментарии 2
Для того, щоб пристрій розпізнав весь об'єм карти пам'яті, перевірте яка файлова система на карті пам'яті (необхідний формат – exFAT). Карти пам'яті працюють набагато повільніше, ніж внутрішня пам'ять і тим паче оперативна пам'ять, тому далеко не кожний додаток або гру можна встановити на карту пам'яті
Відповідь LENOVO на звернення до сервісного центру - Данна модель не підтримує розширення пам’яті планшету за допомогою SD-карт - це особливість данної моделі... Планшет бачить карту пам’яті лише в режимі передачі данних, як внутрішню пам’ять SDкарту вибрати НЕ МОЖНА!!! |
Модификации Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen
Цены на Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ | от 6 278 грн. | 10 предложений | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ / LTE | от 7 499 грн. | 9 предложений | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / 4 ГБ | от 6 400 грн. | 82 предложения | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE | от 6 999 грн. | 26 предложений |