Сейф Paritet-K GRIFFON W-3228K
Відео 1Фото 22 |
Paritet-K GRIFFON W-3228K |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Купити Paritet-K GRIFFON W-3228K
Усі ціни 19 →Сейф Griffon W.3228.K | 11 868 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon W.3228.К | 11 156 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon W.3228.K | 11 868 грн. |
Сейф вбудований W.3228.К Griffon W.3228.K | 10 207 грн. |
Сейф GRIFFON W.3228.K | 10 204 грн. |
Paritet-K GRIFFON W-3228K — доступна пропозиція на полицю вітчизняних сейфів, обладнана нестаріючою класикою жанру в особі ключового сувальдного замку STUV німецького походження.
Ключовий замок
Поворот ключа в личинці замка впливає на ригельний механізм з тристоронньою системою замикання, що діє у вертикальному і горизонтальному напрямках. Звичайно ж, завжди існує ризик втрати або крадіжки ключів з відповідними неприємними наслідками, проте від цього не застрахований ніхто.
Надійна посадка
Моделі видано сертифікат про присвоєння I класу стійкості до злому. До того ж у комплектацію сейфа входить спеціальна арматура для вбудовування виробу в стіну, неважливо з якого матеріалу стіна, з цегляної кладки чи з монолітного бетону. Одного разу встановивши сейф, витягти його зі свого місця буде дуже складно — в стіні він закріплюється практично намертво.
Вдале придбання
Всередину Paritet-K GRIFFON W-3228K вільно поміщається папка формату А4 плазом. Притому знімна поличка поділяє простір на дві окремі зони зберігання. За свої гроші модель є однією з найбільш вдалих в категорії вбудованих сейфів невеликого об'єму. А якщо хочеться вивести рівень захисту вмісту на новий лад, можна звернути увагу на найближчих родичів розглянутого примірника: Paritet-K GRIFFON W-3228KC з комбінацією ключового сувальдного і механічного кодового замків, а також Paritet-K GRIFFON W-3228E з електронним кодовим замком на озброєнні.
- Модель GRIFFON W3228K — тип замку ключовий
- Модель GRIFFON W3228E — тип замку електронний
- Модель GRIFFON W3228C — тип замку кодовий механічний
- Модель GRIFFON W3228KC — тип замку ключовий і кодовий механічний
Модификації Paritet-K GRIFFON W-3228K
Ціни на Paritet-K GRIFFON W-3228K |
---|---|---|---|---|
Paritet-K GRIFFON W-2015K | від 5 933 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-2015C | від 9 260 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2315E | від 13 722 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2315C | від 10 034 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319K | від 4 128 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319KC | від 8 490 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319E | від 7 379 грн. | 27 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-2319C | від 10 292 грн. | 12 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219K | від 9 451 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219KC | від 10 992 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219E | від 15 967 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON W-3219C | від 12 330 грн. | 12 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228K | від 6 012 грн. | 19 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228KC | від 11 868 грн. | 17 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228E | від 16 895 грн. | 24 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON W-3228C | від 12 768 грн. | 12 пропозицій |