Бетонозмішувач Intertool DT-9120 120 л
Intertool DT-9120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intertool DT-9120
Ціни на Intertool DT-9120 |
---|---|---|---|---|
Intertool DT-9120 120 л | від 9 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Intertool DT-9140 140 л | від 9 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Intertool DT-9160 160 л | від 9 809 грн. | 4 пропозиції | ||
Intertool DT-9180 180 л | від 10 359 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →