Проєкційний екран Elite Screens VMAX2 299x168
Elite Screens VMAX2 299x168 135 "150 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elite Screens VMAX2 299x168
Проекционный экран ELITE SCREENS VMAX135XWH2 | 25 973 грн. |
Elite Screens VMAX135XWH2 офіційна гарантія | 22 699 грн. |
Проекционный экран ELITE SCREENS VMAX135XWH2 | 25 035 грн. |
Екран моторизований настінний 135"(16:9)299*168см VMAX135XWH2 | 27 999 грн. |
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens VMAX2 299x168
Ціни на Elite Screens VMAX2 299x168 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens VMAX2 299x168 | від 22 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Elite Screens VMAX2 332x187 | від 26 099 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →