Sony WF-1000XM5
Видео 33Фото 13 |
Sony WF-1000XM5 |
|
Флагманская модель брендовых внутриканальных беспроводных Hi-Res наушников с высокой автономностью, встроенным микрофоном, системой активного шумоподавления (ANC) и поддержкой высококачественного аудиокодека LDAC. Позиционируются как продукт класса премиум 2023 года, ориентированный на требовательных мобильных пользователей, которые часто и подолгу используют наушники в локациях с неблагоприятным акустическим фоном (транспорт, на оживленных городских улицах, в шумном торговом центре и т.д.).
Высокое качество звучания наушников Sony WF-1000XM5 обеспечивает встроенный DSP-процессор и усовершенствованные динамические излучатели Dynamic Driver X, обеспечивающие воспроизведение расширенного частотного диапазона от 20 Гц до 40 кГц (только при работе с кодеком LDAC). Беспроводный интерфейс Bluetooth 5.3 гарантирует быстрое подключение и безупречную стабильность соединений с гаджетом, включая сопряжения сразу с несколькими устройствами по технологии Multipoint.
К плюсам стоит также отнести оптимизированную эргономику и надежное удержание в ушном канале при активных движениях, включая занятия в спортзале. Удобное сенсорное управление позволяет легко и быстро переключаться в режимы полной или частичной (интеллектуальной) акустической прозрачности. Наушники обеспечивает сверхвысокую для такого форм-фактора автономность, обеспечивая до 12 ч работы в режиме прослушивания музыки без ANC (до 8 ч с ANC).
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sony 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sony.
Купить Sony WF-1000XM5
Все цены 94 →Навушники Sony WF-1000XM5 Wireless Noise Cancelling Headphones (Silver) | 9 999 грн. |
Навушники Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7) | 12 499 грн. |
Навушники Sony WF-1000XM5 (WF1000XM5S.CE7) Silver | 12 499 грн. |
Навушники Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7) | 9 799 грн. |
Безпровідні навушники Sony WF-1000XM5 Black WF1000XM5B.CE7 | 12 499 грн. |
Я не аудіофіл але... топові соні звучать дуже м'яко кажучи всрато! Звук як з як з ведра! Хотів поміняти Soundkore Liberty 4 на ці сонькі але якщо порівнювати їх навіть на базових налаштуваннях соні програє анкерам! Скоріш за все причина в тому, що в соньках 1 драйвер і він просто неможе... І це то що я не аудіофіл але я чую суттеву різницю звуку і це не в пользу соні. У анкеров чище та соковитіше звук. На будь яких налаштуваннях. Як я ті соні не налаштовував навіть подібного звуку як у анкеров не отримав Єдине що сподобалось в соні то це додаток, а не то нечто що у анкеров. Поюзал пару днів, піду робити повернення. Про амбюшури я взагалі мовчу дуууже специфічні відчуття, можливо вуха звикнуть але їх тра носити, а бажання носити соні в мене нема. Як варіант замінити на сілікон. Моє резюме не рекомендую. Більше хайпу і реклами якість звучання дуже посереднє. Доречі розрекламований шумодав взагалі не зрозумів що він є що нема ніякої різниці. Додадок це супер еталон! Розміри. Якість звуку. Амбюшури як наждак по відчуттях JK: Комментарии 3
Скорше всього, ви просто привикли до іншого. І це не вина навушників і вони зовсім не погані. Як на мене амбушури топ, дуже надійно і добре тримають навушники у вусі. Коли годинами ношу їх, то не відчуваю тиску і дискомфорту від носіння. Шумодав теж дуже класний, не зрівняється з іншими виробниками, а мав я і Самсунг і багато різних Сяомі. Треба зазначити, що будь який шумодав не заглушить 100% всіх шумів, але якщо їздити в метро чи просто гуляти на вулиці, то він поглинає дуже багато і слухати музику набагато приємніше. І в Соні він реально найкращий. Звук зазвичай це суб'єктивне відчуття, але загалом я довольний ним, навіть нічо не підкручував в додатку.
Шумодав в Соні?! Не смішіть! Його нема! На роботі є місце з постійним рівним шумом/гул. Так от анкер ліберті4 зводять цей фон майже в нуль! Анкера одягаєш і настає майже тиша! А Соні лише трішки приглушає суб'єктивно десь 50% не більше якщо не 30% Чим далі їх експлатую тим більше бачу що в обзорах і рекламі то суцільна брехня! Кожен день експлуатації Соні підштовхує мене до їх повернення! В топ по звуку та шумодаву вони не тягнуть ніяк! Цінник тра зменшувати в рази 2 тоді може ок. Поверну піду по Noble!
Якщо руки виросли не з того місця і кеби немає підібрати амбушури , то купіть собі накладні і не морочте голову. Навушники топ. |