Наушники
JVC HA-S160
JVC HA-S160 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог JVC 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели JVC.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить JVC HA-S160
Все цены 23 →JVC HA-S160 Black | 599 грн. |
Наушники Jvc HA-S160 Black | 630 грн. |
Навушники JVC HA-S160 Black HA-S160-B-EF | 578 грн. |
Навушники JVC HA-S160 Black (HA-S160-B-EF) HA-S160-B-EF | 599 грн. |
JVC Навушники JVC HA-S160 Black (HA-S160-B-EF) HA-S160-B-EF | 599 грн. |
eще 18 предложений
0 0 2 4 |
Після прослуховування різних стилів музики, зрозумів, що нічого особливого в них немає, низькі частоти занижені, високі місцями різкі, лише нижня середина звучить добре, чим мабуть і спокушає. Як на мене, то музична картина не правильна. Не для всіх жанрів музики. Отримати задоволення в повному обсязі не вийде. Це було перше враження. Потім поганявши по нотам і октавам картина почала проглядатися, але дуже слабо і грязно. Конструктивно все продумано і зроблено грамотно, але матеріал з якого зроблено мембрану динаміків має багато призвуків окрім тих нот які подаються на них, звідси і свій характер звучання. Компактні, легкі, не глушать вуха Не виправдали сподівання Владимир Криворот: пользуюсь JVC HA-S160 менее месяца |
Показано 1 из 6 отзывов
eще 5 отзывов
Дополнительные функции и возможности наушников JVC HA-S160:
- Диаметр динамиков — 30 мм
- Номинальная мощность — 500 мВт
РекомендуемСравнить в таблице →