Игровой коврик 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L
Фото 4 |
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог 2E 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели 2E.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L
Все цены 75 →Игровая поверхность 2E Gaming Pro Speed L White (2E-SPEED-L-WH-PRO) | 499 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming Pro Speed L White (2E-SPEED-L-WH-PRO) | 499 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming Pro Speed L Black (2E-SPEED-L-BK-PRO) 2E-SPEED-L | 299 грн. |
Ігрова поверхня 2E Gaming PRO Speed L Black (450*400*3 мм) (2E-SPEED-L-BK- | 299 грн. |
Ігрова поверхня 2E GAMING PRO Speed L White (2E-SPEED-L-WH-PRO) | 299 грн. |
eще 20 предложений
Шикарний килимок. Дуже зручне покриття. Знизу прогумована основа і тому не ковзає по столу. Перші день - два присутній запах гуми, але він зникає повністю і швидко. Брав білий - але він насправді ближче до світлосірого. Виглядає класно. Крута коробка - на подарок підійде. Якість. Жодних. Роман: пользуюсь 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M несколько месяцев |
користуюсь не довго але скажу що дуже хороший має гідрофобне покриття якщо по простому то вода на ньому катається кульками ризина з низу прекрасна так само як просшиття по краям ціна, якість, вигляд поки нічого Noves 1: пользуюсь 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L
Цены на 2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L |
---|---|---|---|---|
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed M | от 217 грн. | 66 предложений | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed L | от 283 грн. | 77 предложений | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed XL | от 499 грн. | 63 предложения | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 2XL | от 599 грн. | 80 предложений | ||
2E Gaming Pro Mouse Pad Speed 3XL | от 1 199 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →