Об'єктив Tamron 17-50mm f/2.8 IF XR Di II LD Aspherical
Фото 5 |
Tamron 17-50mm f/2.8 IF XR Di II LD Aspherical |
|
. Об'єктив Tamron 17-50mm за показниками фокусних відстаней наближається до ширококутним (17-50 мм). Модель примітна двома особливостями: універсальністю застосування (придатний для Canon, Nikon, Pentax, Sony) і незмінною у всьому діапазоні фокусних відстаней світлосилою 2.8. Мінімальна діафрагма — 32. Автофокусування забезпечується мікромотором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tamron 17-50mm f/2.8 IF XR Di II LD Aspherical
Усі ціни 6 →Объектив Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di II LD Aspherical (IF) Nikon F | 16 500 грн. |
Объектив Tamron Nikon II SP AF VC 17-50 mm F/2.8 SP XR DiII LD Aspherical | 11 102 грн. |
Объектив Tamron SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical (IF) Canon EF-S | 16 500 грн. |
Объектив Tamron SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical [IF] Minolta A | 11 986 грн. |
Tamron SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical [IF] Pentax K | 17 000 грн. |
Объектив Tamron SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical [IF] Minolta A | 10 206 грн. |
Светлана
11 серпня 2013, 18:50
Подойдет ли Tamron 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical (IF) на canon 1100d? #
подойдет ли Tamron 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical (IF) на canon 1100d? не увеличится ли фокусное расстояние на кропнутой камере?
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
РекомендуємоПорівняти в таблиці →