Витяжка Pyramida HES 30 D BL/AJ чорний
Фото 11 | 19 619 грн. Купити! Витяжка PYRAMIDA HES 30 (D-600) black/AJ + Гофра в комплекті!Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Pyramida HES 30 D BL/AJ чорний пісочний чорний |
|
Зовні приваблива пристінна (настінна) витяжка з системою периметрального всмоктування, завдяки якій, виробникові вдалося об'єднатися в одному пристрої високу ефективність і привабливий дизайн. В основі Pyramida HES 30 D-600 знаходиться турбіна з максимальною продуктивністю на рівні 760 м3/год, завдяки якій виріб може послужити хорошим рішенням для кухні площею до 20 м2. Швидкість роботи регулюється в 4 попередньо встановлених режимах за допомогою зручної сенсорної панелі управління, на максимальній швидкості виріб створює шум на рівні 49 дБ.
Пристрій може працювати як в режимі відводу повітря в домову вентиляційну шахту, так і рециркуляції. В останньому випадку повітря пропускається через 5-шаровий жіропоглощающем і вугільний фільтри, очищається і потім повертається назад в приміщення. Металева частина корпусу покрита якісним антикорозійним напиленням. Світлодіодна лампа потужністю 2 Вт оптимально висвітлює варильну поверхню під витяжкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
2 0 1 1 |
HES 30 (D-600) BLACK/AJ я не втомлюся хвалити, це найкрутіша техніка, яка тільки була у мене. Хоча модель далеко не новинка, але вона досі продається (судячи з коментарів та наявності в магазинах). Дизайн лаконічний, подобається діодна стрічка під дверцятами - виглядає модно. Мотор працює тихо, навіть на 4-й швидкості його практично не чути. Це ГІГАНСЬКИЙ плюс! Повітря тягне просто розкішно, свої 1200 кубів відпрацьовує на всі сто. Повітря на кухні завжди кристально чисте. До сенсора зауважень також немає, глюків у роботі не було. жодних Алина П.: користуюся Pyramida HES 30 D BL/AJ більше року |
Дружині дуже хотілося, щоб витяжка була оригінальною і мені таки вдалося їй догодити. Виглядає вона і справді дуже незвично і сучасно. У результаті дорого вийшло, але кухня тепер приємно тішить око. Продуктивності достатньо не тільки для того, щоб впоратися з гарячим повітрям та випарами від плити, але і для ефективного провітрювання кухні. Тягне впевнено, а для правильного вибору балансу між тягою і шумністю є цілих чотири швидкості. Перші дві дуже тихі, третя вже добре чути, четверта гучна, але й потреба в ній виникає дуже рідко. Перемикання швидкостей виконується з модної сенсорної панелі керування зі дисплеєм, що світиться. Там же можна включити таймер на вимкнення Час таймера до 99 хвилин. Не скажу, що це дуже важливо та потрібно, але можливість є і це добре. Приємно порадувала установка доводчиків у механізмі відчинення дверцят, за рахунок цього хід у неї дуже плавний. Обладнана зворотним клапаном, який запобігає зворотній тягі. Є трирічна гарантія. Світлодіодне підсвічування це модно, сучасно та економічно, але якби воно ще й світило добре, то було б взагалі чудово. Двох ват потужності катастрофічно мало. Чи виробник пожлобився поставити потужніші світлодіоди, чи порахували, що й так зійде. Але для витяжки за такі гроші такий прикрий недолік як мінімум неприємний. |
Модификації Pyramida HES 30 D BL/AJ
Ціни на Pyramida HES 30 D BL/AJ |
---|---|---|---|---|
Pyramida HES 30 D SAND/AJ пісочний | від 16 113 грн. | 9 пропозицій | ||
Pyramida HES 30 D GR/AJ сірий | від 21 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Pyramida HES 30 D BL/AJ чорний | від 19 619 грн. | 1 пропозиція |