Блок живлення Chieftec A-80 CTG-550-80P
Відео 1Фото 2 | Товар застарів 1 518 грн. Потужність: 550; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+8 (4+4); Гарантія виробника: 2 роки; |
Chieftec A-80 CTG-550-80P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
4 0 6 29 |
Працює понад 7 років у системі.
Надійний, тихий, холодний, дуже зручний у підключенні! Захист від короткого замикання Захист від перевантаження Захист від перевантаження через струм Захист від перегрівання Захист від перепадів напруги Жодних Дмитро Олександрович: користуюся Chieftec CTG-650C більше року |
Всім добрий день, вирішив оновити свій старенький блок живлення (NRP-VC603 SL-860EPS 600W) на Chieftec CTG-750C, Chieftec сподобався більше, він компактний, незважаючи на модульну конструкцію, має запас потужності, побудований за старою схемотехнікою з не дуже потужними віртуальними лініями +12V, для мене це не мінус так як я не використовую 2 відеокарти, в даний момент використовую карту (DVI, 2 x HDMI, 2 x DisplayPort) (DUAL-GTX1060-O3G) повторюся, для мене відмінний блок живлення Chieftec CTG-750C ціна/якість. непоганий варіант для компактних, але потужних ігрових систем з одним відеоадаптером за дуже привабливою ціною та невисоким рівнем шуму при стандартному навантаженні. не розрахований на широкі межі напруги мережі Roma Sheremet: користуюся Chieftec CTG-750C кілька місяців |
Показано 2 з 44 відгуків
ще 10 відгуків
19 лютого 2024, 11:59
Нужна информация либо консультация #
Подойдёт ли на 750w для ртх 4060 и проца райзен 7 5700х.
anonim
21 грудня 2023, 21:17
Хочу поставить в сборку r5 5500 + rx6600xt powercolor red devil, 650 ват хватит? #
розгоном не занимаюсь
13 квітня 2023, 20:01
Чи вистачить цього блока живлення на 750 ват? #
Маю процесор Ryzen 5 3600 і відеокарту RX 570 4G, і хочу обновитись до RX 6700XT. Розгоном системи не планую займатись, лише ОЗУ розігнав до 3600 мегагерц і все.
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Chieftec A-80
Ціни на Chieftec A-80 |
---|---|---|---|---|
Chieftec A-80 CTG-550C | від 2 765 грн. | 34 пропозиції | ||
Chieftec A-80 CTG-650C | від 2 789 грн. | 54 пропозиції | ||
Chieftec A-80 CTG-750C | від 2 976 грн. | 54 пропозиції |
Рекомендуємо