ДБЖ APC Back-UPS Pro 900VA BR900GI 900 ВА
Відео 1Фото 5 |
APC Back-UPS Pro 900VA BR900GI 900 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 5 7 9 |
Брало це джерело безперебійного живлення паралельно із покупкою нового комп'ютера. Чесно кажучи, особливо не морочився з цього приводу – взяв просто тому, що якраз на цю модель запропонували гарну знижку. Як виявилося насправді – це цілком собі непогана модель. ДБЖ компактний, коли брав не звернув уваги на розміри, тому здивувався, коли відкрив коробку. Дизайн сподобався - безперебійник схожий на окремий маленький системний блок, чудово вписався у загальну картину. Підключення не склало труднощів - все легко і зрозуміло. Комп'ютер працює без проблем, включається так само швидко, як і від мережі безпосередньо. Були випадки, коли відключали електрику – все пройшло нормально. Комп'ютер не вимикається відразу, а продовжує працювати від акумулятора ще деякий час. За цей час можна спокійно встигнути завершити роботу, зберегти всі необхідні дані та лише після цього вимкнути ПК. Головне, що комп'ютер не боїться перепадів напруги, адже джерело БЖ постійно працює в режимі стабілізатора. Перші кілька днів це джерело заповнювало кімнату характерним пластиковим запахом. Схоже, виробник вирішив заощадити на матеріал корпусу. При відключенні світла ДБЖ починає дуже сильно їсти, що дратує і не дає зосередитися на завершенні роботи, а постійно підганяє тебе, наче наглядач раба. Реально, писк настільки тупий і огидний, що просто дивуєшся. Ні щоб просто видати писк, щоб ти звернув увагу на те, що пристрій перейшов в активний режим роботи, ні, натомість він тупо попискує раз-по-раз поки його не вимкнеш зовсім, ніби вимагаючи. Кнопка пуску іноді залипає, доводиться натискати і деякий час тримати, щоб пристрій ожило. |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації APC Back-UPS Pro 900VA BR900GI
Ціни на APC Back-UPS Pro 900VA BR900GI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro 550VA BR550GI 550 ВА | від 9 720 грн. | 1 пропозиція | ||
APC Back-UPS Pro 900VA BR900GI 900 ВА | від 12 423 грн. | 2 пропозиції | ||
APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200GI 1200 ВА | від 19 280 грн. | 1 пропозиція | ||
APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500GI 1500 ВА | від 19 560 грн. | 23 пропозиції |